Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Матраци на незалежних пружинах

ціни, фото, опис
Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Balena Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Balena
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 6738 грн
28%

Жорсткість: средняя

Модель: Bluemarine

Висота матрацу: 24

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 140 кг

Склад: стрейч Hanry 3D

Виробник: Highfoam

Тип товару: пружинний

Сторінки: 1

Спеціалізований Інтернет магазин меблів Mekko має у своєму асортименті великий і сучасний вибір матраців на незалежних пружинах. Перш ніж купити будь-який виріб в нашому магазині ми надаємо гостям і відвідувачам нашого сайту всю вичерпну інформацію про матраци з незалежним блоком пружин - від способів комплектації, розподілу ваги, структури поверхні і наповнення до інших подробиць, включаючи випробування його точкової еластичності.

Передмова. Трохи про історію виникнення матраців

Ще задовго до ери комфорту та урбанізації люди вибирали зручні місця для сну, споряджаючи і облаштовуючи їх під безпечний і затишний варіант відпочинку. Наприклад, замість ліжок існували гамаки. Вперше вони з'явилися у племен центральної Америки, а в подальшому широкого поширення набули у всій цивілізації Майя. У протилежній частині світу - на Аравійському півострові і країнах Сходу - для зручності свого сну люди використовували подушки, набиті шовком або бавовною. У європейському світі для цих цілей використовувалися мішки, наповнені сіном або сухим листям. Невдовзі на заміну листю прийшли пухові та пір'яні перини. Такими нехитрими пристосуваннями доводилося задовольнятися довгі століття. І тільки лише в кінці XIX століття, коли людство досягло розвитку у сфері механізованої техніки і верстатного виробництва, профільні вчені почали розробляти і впроваджувати перші проекти пружинних матраців. Приблизно у 1860 році була винайдена сталева виткова пружина. Менш ніж через 10 років її почали поміщати всередину матраців. А з 1900 року, коли був винайдений пружинний блок, почалася епоха виготовлення спальних матраців та панцирних сіток більш звичних для нашого сучасного суспільства.

Вступ. Чохли, наволочки, верхнє покриття матраца

Знімні чохли грають важливу, але неосновну роль при виборі матраца.
Переваги чохла:
- Регулює температуру;
- Підбирається під певний період або сезон;
- Більш гігієнічний і індивідуальний в використанні;
- Не пропускає і не накопичує алергени в матрац;
- Сприяє здоровому кровообігу під час сну;
- Добре фільтрується, не затримує природну, що виділяється вологу під час сну;
- Захищає матрац від зносу.
Якщо покупець впевнений, що щільна, дорога і натуральна постільна білизна це половина всього успіху при виборі спального місця, то ця людина помиляється. При купівлі нового матраца на ньому хочеться відпочивати без наволочок і простирадл. М'яка поверхня, відсутність вм'ятин, приємне відчуття невагомості і комфорту кому завгодно закрутять голову. Коли постільна білизна підібрана вдало, відпочивальник не уявляє собі і в думках, як можна спати на не зачохленному ліжку. По-перше, це негігієнічно, а по-друге, не комфортно. Постільна білизна не може впливати на положення тіла на матраці. Тому вибір постільних аксесуарів - це сугубо індивідуальний підхід, який ніяким чином не вплине на анатомічні або ортопедичні властивості матраца. Важно дотримуватися правил експлуатації матраца, щоб він якомога довше позитивно впливав на сон свого володаря. Мова про це піде трохи нижче.

Розділ про зонування матраца з незалежними пружинами і про його наповнення

Всі матраци з незалежними пружинами мають своє функціональне зонування. У найпростіших і недорогих моделях представлених матраців буде як мінімум три зони комфорту - голова, тулуб і ноги. Під цими зонами розташовані пружини з різним рівнем жорсткості, діаметром або кількістю витків. Це необхідно для правильної анатомічної підтримки тіла під час відпочинку. Самі пружини ізольовані в окремі пакетики, які з'єднані між собою. Це запобігає скрипу. А по всьому периметру матраца ці пружини стягнуті спеціальним металевим дротом-основою. Всі подробиці можна з'ясувати у продавця-консультанта або в описі до моделі на офіційному сайті Інтернет магазина Mekko.
Кожна зона матраца (а їх може бути до 15) служить для комфортного положення певних частин тіла. Зона голови добре підтримує шийні хребці без зайвого пригинання або жорсткості. Зона плечей більш пружна і підлаштовується під будь-який тиск. Поперекова зона найбільш адаптована під активні рухи. Зони коліна і ступні іноді бувають схожі з верхніми зонами матраца, але не завжди. Все залежить від моделі пружинного матраца.

Стандарти і параметри під зріст і вагу покупця

Загальноприйняті стандарти в розмірах матраца однакові у всьому світі. Іноді трапляється, що потрібно підібрати матрац з незалежними пружинами під індивідуальний випадок. Тоді потрібно керуватися такими основними показниками:
* Ідеальна довжина матраца повинна становити плюс 20 сантиметрів від зросту людини.
* Ширина матраца вимірюється по плечах замовника плюс 15 відсотків цієї довжини.
* Висота матраца з незалежними пружинами під індивідуальне замовлення не повинна становити менше 15 сантиметрів.

Незалежний пружинний блок - таємниці виробництва

* Ступінь прожарювання пружини в хороших матрацах з незалежним блоком - це найважливіша виробнича характеристика виробу. Якщо при виробництві матраца використано не прокаллена (або мало прокаленна) жерсть, то ступінь просідання пружини (відповідно і матраца) буде значно більше. З кожним новим впливом на такий матрац пружина буде все менше розправлятися до вихідного стану. Таким чином, через певний час пружина повністю деформується або ж зламається. Такий матрац прослужить набагато менший період. Але і надмірно загартована пружина також не є показником. Всі подробиці та тонкощі виготовлення цих деталей і деформаційні властивості пружини повинні бути відображені в спеціальних ГОСТах або сертифікатах якості. Не соромтеся цікавитися про це у виробника і продавця.
* Стандарти висоти матраца з незалежними пружинами повинна варіюватися в діапазоні 18-24 сантиметрів. Висота самої пружини повинна коливатися від 12 до 18 сантиметрів. При самому максимальному навантаженні пружина повинна зменшуватися не більше ніж на 30% від своєї довжини. Добросовісний виробник обов'язково вказує гарантійний термін експлуатації пружин і самого покриття окремими графами.
* У хорошому стандартному матраці зазвичай йдуть пружини з 5 витками, не менше.

Шари і наповнювачі

Висота наповнювача матраца з незалежними пружинами повинна варіюватися від 1,5 сантиметра до 4 сантиметрів для однієї сторони. Більш високий наповнювач може зменшити ортопедичний ефект роботи пружин.
Зараз фабрики пропонують такі наповнювачі, як:
- Латекс. Він буває натуральний і штучний. Це пружний матеріал, необхідно звернути увагу на товщину такого прошарку.
- Штучний або вовняний наповнювач. Знову ж його склад залежить від моделі і виробника. Це самий м'який шар матраца.
- Кокосова нитка. Це жорсткий шар. У той же час-це добре вентильований натуральний матеріал. Він регулює просідання матраца. Зазвичай використовується на зимовій стороні матраца, хоча все залежить від певної моделі. Маленьким дітям до року рекомендують брати матраци з прошарком з кокосового волокна. Цей шар відмінно пропускає вологу, не затримує її в собі, прекрасно вентилюється, має природній рівень жорсткості для несформованого скелета.
- Пінополіуретан. Цей шар потрібен для пружності. Після впливу на поверхню матраца він повертає його у вихідне положення.
Ціна стандартного матраца з незалежними пружинами буде вище звичайного матраца. Це зумовлено як витратами на виробництво самої пружини, так і від використовуваного матеріалу прошарків.

Розділ про правильне використання матраца

Існують основні правила, як поводитися з матрацом. З ними ознайомлено більшість власників матраців.
Нагадаємо про них:
* Двосторонній матрац необхідно міняти в положенні зима / літо не менше 1 разу на 4 місяці;
* Матраци на незалежних пружинах необхідно чергувати в положенні голова / ноги;
* Матраци на незалежних пружинах не підлягають пранні;
* Зберігати упакований матрац на незалежних пружинах необхідно виключно в горизонтальному положенні;
* Дотримуватися рекомендацій виготовлювача при використанні на різних поверхнях. Якщо фабрика рекомендує укладати матрац на пружні ламелі, то не можна класти його на поверхню фанерного ліжка.
Сушити пролиту рідину на матрац з незалежними пружинами рекомендується гігроскопічним порошком, волого поглинаючою тканиною або феном. Справа в тому, що конструкція матраца вже розрахована під природну вентиляцію. Для того щоб просушити пляму просто потрібно зняти з ліжка всю білизну і покривала і залишити його в такому положенні на деякий час. При необхідності з матраца знімають чохол. Не потрібно перевертати виріб або ставити його у вертикальне положення. Повітря, яке добре циркулює усередині матраца, висушить всю зайву вологу.
Ті ж рекомендації застосовні і до прання матраца. При необхідності можна запрати забруднену ділянку матраца спеціальним миючим засобом, а потім протерти це місце волого поглинаючою серветкою.
Для довговічної служби рекомендується регулярно перевертати матрац. Частота переворотів і чергування положення голова / ноги ні в якому образі не відіб'ється на виробі негативно. Скоріше, навпаки - чим частіше матрац перевертають, тим менше навантаження припадає на одне і те ж місце. Але не потрібно доходити до крайнощів. У щоденних змінах положення зовсім немає потреби.

Розділ про рекомендації при виборі матраца з незалежними пружинами під себе

При виборі та купівлі матраца потрібно обов'язково ознайомитися з характеристиками представленого матраца. Людина, для якої підбирається матрац з незалежними пружинами, повинна на собі протестувати всі особливості цього придбання. Покупець повинен прилягти посередині матраца на спину, спробувати спертися ліктем на поверхню. Потім перевернутися на бік, на живіт, впертися коліном. Покупцеві необхідно визначитися, з яким рівнем жорсткості варто підбирати матрац. Потім продавцеві потрібно назвати свою вагу, щоб визначитися з рівнем навантаження на спальне місце. І тільки після цих рекомендацій покупець зможе вибирати відповідний матрац у своєму ціновому діапазоні.
Світова диференціація відносить до м'яких матраців саме ті моделі, які здатні витримати 50-55 кілограм на одне спальне місце. Матраци, що витримують навантаження до 90 кілограм, називають середньої жорсткості. Твердими матрацами прийнято називати ті, які витримують вагу від 90 кілограм і вище.
Існує тест на точкову еластичність матраца. Можливо, в магазині продавець-консультант проведе його для покупця наочно. Для цього тесту наповнюється склянка з водою і ставиться на кут матраца. У протилежній стороні виробу продавець стає коліном на матрац. Вібрації, які виникають при цьому русі, не повинні вплинути на склянку і вода не повинна пролитися. Такий матрац з незалежним блоком пружин вважається дуже якісним і дорогим. На його поверхні ніколи не буде «ефекту хвилі». Дві людини будуть комфортно відпочивати, не відчуваючи вібрацій одна одної.

Завершальний розділ

Є клієнти, що віддають переваги тільки непружинним матрацам. Багато людей купує тільки пружинні блоки, не довіряючи опонентам. Дотепер є люди, які уникають новацій. Так чи інакше, переваги в матрацах з незалежними пружинами більш явні.
Це:
- Різнобічна жорсткість.
- Структуровані зони.
- Особистісний комфорт при відсутності вібрацій.
- Довгий термін експлуатації і багато іншого.
Лише на особистому досвіді можна переконатися в користі таких матраців. А наш спеціалізований Інтернет магазин меблів Mekko з радістю надасть вам всі аргументи за чи проти при виборі матраца. Вам варто звернутися до нас, викласти нашим консультантам задачу, протестувати підібрану модель і купити мебль. Ми здійснюємо доставку матраців та меблів по всій території України.

Купити матрац з незалежними пружинами. Доступні ціни.

Король ергономічності пружинних матраців! «Що або хто це?» - Запитаєте ви. Звичайно ж, чудовий ортопедичний матрац з незалежними пружинними блоками. Завдяки правильній конфігурації пружинних елементів забезпечується можливість контролю жорсткості в найрізноманітніших зонах ліжка, при цьому залишаючи решту ділянок без впливу. В наслідок чого, вага сплячої людини однаково розміщується у всіх областях спального місця і ви не відчуваєте дискомфорту, тиску чи інших відволікаючих від відпочинку факторів. Пружинний блок з незалежними елементами підвищує показники комфортабельності, гарантуючи повноцінний і комплексний відпочинок всю ніч. Таким чином, він є найбільш популярною матрацною конструкцією серед пружинних матраців.
Все геніальне - просте і ефективне! Що ховається всередині нашого спільного «друга» - давайте дізнаємося!

Структура і конструкція матраца

Пружинний матрац з незалежними пружинами має дуже цікаву і незвичайну будову. Всі пружини, що мають циліндричну форму, а також форму пісочного годинника, «заховані» в окремі чохли з щільного сукна. Вони скріплені один до одного методом склеювання. Також можливе автоматичне скріплення швами і сусідні пружини не залучаються до роботи своїх «побратимів».
Вам вже відомо, що залежні пружинні блоки Боннель мають менші за діаметром пружини. Таким способом, технологи домагаються використання більшої їх кількість на площу поверхні матраца і компенсувати існуючі втрати в комфортабельності. Логічним чином, збільшуючи щільність пружин, ортопедичні параметри також піддаються якісному зростанню.
 
Самі пружини можуть бути однаковими між собою, а можуть відрізнятися як за розміром, так і по жорсткості. Це формує спеціалізовані області різної жорсткості, яких у різних матрацах може налічуватися до 15 (і не менше трьох!).
 
Приміром, в зоні розташування тазу пружини більш жорсткі, не дозволяючи хребту надмірного прогинання. Таким чином досягається максимальна підтримка спини і хребта у фізіологічному, максимально природному положенні. Якщо вас цікавить щільність пружин - спимо на матраці або спимо на пружинах - уточніть у продавця-консультанта або переконайтеся власноруч, що кількість пружин на квадратний метр вкладається в 250 - 2000 пружин! Звичайно ж, їх число варіюється від розміру і товщини сталевого дроту кожної виготовленої пружини. Відповідно, чим пружин більше, тим комфортніше спати на подібному матраці. Винятками або просто окремими випадками є ситуації, коли використовується система «мікропакет». Це найпотужніша конструкція з тисяч маленьких пружин, дротом в товщину з 1 мм. Все ще важко уявити? Тоді купите і відчуєте, як ортопедичний матрац в прямому сенсі обтікає ваше тіло.
 
Конфігурація пружин залежить від технології виробництва та задумки технологів. Це може бути торкаючись лінія, ряд або шахова система, або так звані «бджолині соти». Іноді виробники використовують принцип «дует», в якому найчастіше пружини виступають парами. Велика розташовується зовні, менша - всередині. І це все абсолютно не впливає на умови використання матраца, додаткові скрипи і потертості.

З чого складається «серце» пружинного матраца з незалежними блоками?

У процесі виготовлення подібних матраців використовуються наступні наповнювачі:
• Природний, а також синтетичний латекс. Він впливає на м'якість і пружність, а також швидке відновлення форми вашого матраца.
• Кокос, чи інакше кокосова койра. «Ортопедична частина» матраца, товщина цього шару контролює жорсткість поверхні.
• Революційний наповнювач «Memory Foam». Має здатність повторювати обриси лежачої на ньому людини, виключаючи у відповідь тиск. Надає відчуття польоту в повітрі і також швидко відновлюється після ночі.
• Пінополіуретан. Зменшує зайву жорсткість.
• Овеча шерсть або повсть. Має специфічну «лікувальну» властивість з метою поліпшення стану суглобів, зв'язок, м'язів і шкіри.
• Двошарові. Це головна ознака того що матрац виконаний з підтриманням ефекту «зима / літо». Дуже корисна і приємна річ, що адаптує матрац під будь-яку погоду і температуру.

Зверніть увагу!

Для повноцінного відчуття комфорту, ортопедичного ефекту і всіх переваг матраців, дотримуйтесь умови експлуатації! У правила користування входить необхідність облаштування матраца на спальному підставі, найкраще на спеціальних дерев'яних ламелях - пружинячих планках. Сьогодні вони поширені на всі сучасні ліжка. Ідеально пряма, плоска і жорстка поверхня така, як фанера, також стане відмінною основою для розміщення вашої нової покупки - ортопедичного матраца з незалежними пружинними блоками!

Матраци на незалежних пружинах Київ | Матраци на незалежних пружинах Харків | Матраци на незалежних пружинах Одеса | Матраци на незалежних пружинах Дніпропетровськ | Матраци на незалежних пружинах Донецьк | Матраци на незалежних пружинах Запоріжжя | Матраци на незалежних пружинах Львів | Матраци на незалежних пружинах Кривий Ріг | Матраци на незалежних пружинах Миколаїв | Матраци на незалежних пружинах Маріуполь | Матраци на незалежних пружинах Луганськ | Матраци на незалежних пружинах Вінниця | Матраци на незалежних пружинах Херсон | Матраци на незалежних пружинах Чернігів | Матраци на незалежних пружинах Полтава | Матраци на незалежних пружинах Черкаси | Матраци на незалежних пружинах Житомир | Матраци на незалежних пружинах Суми | Матраци на незалежних пружинах Хмельницький | Матраци на незалежних пружинах Чернівці | Матраци на незалежних пружинах Рівне | Матраци на незалежних пружинах Дніпродзержинськ | Матраци на незалежних пружинах Кіровоград | Матраци на незалежних пружинах Івано-Франківськ | Матраци на незалежних пружинах Кременчук | Матраци на незалежних пружинах Тернопіль | Матраци на незалежних пружинах Луцьк | Матраци на незалежних пружинах Біла Церква | Матраци на незалежних пружинах Краматорськ | Матраци на незалежних пружинах Мелітополь | Матраци на незалежних пружинах Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати