Ми працюємо по буднях з 9:00 до 18:00 та у суботу з 10:00 до 15:00. Дзвоніть або пишіть!

044 361 23 51, 032 225 94 26, 096 831 93 77, mekkocomua,
e-mail: info@mekko.com.ua

Наприклад: Стінка "INDI M" (201х280х56.5 см) BRW
Виберіть Ваше місто

Шафи-купе

Шафа-купе Шафа-купе "Універсал Фотодрук" (2100х900-2400х450 мм) ціна 3725 грн Шафа-купе серії «Стандарт 2» Фенікс Шафа-купе серії «Стандарт 2» Фенікс ціна 3146 грн Шафа-купе серії «Стандарт 3» Фенікс Шафа-купе серії «Стандарт 3» Фенікс ціна 3219 грн Шафа-купе серії «Стандарт 4» Фенікс Шафа-купе серії «Стандарт 4» Фенікс ціна 2809 грн Шафа-купе серії «Стандарт 5» Фенікс Шафа-купе серії «Стандарт 5» Фенікс ціна 4058 грн Шафа-купе серії «Комфорт» Фенікс Шафа-купе серії «Комфорт» Фенікс ціна 5011 грн Шафа-купе серії «Ультра 1» Фенікс Шафа-купе серії «Ультра 1» Фенікс ціна 3866 грн Шафа-купе серії «Ультра 2» Фенікс Шафа-купе серії «Ультра 2» Фенікс ціна 3651 грн Шафа-купе серії «Ультра 3» Фенікс Шафа-купе серії «Ультра 3» Фенікс ціна 5556 грн Шафа-купе серії «Люкс 1» Фенікс Шафа-купе серії «Люкс 1» Фенікс ціна 3758 грн Шафа-купе серії «Люкс 2» Фенікс Шафа-купе серії «Люкс 2» Фенікс ціна 3664 грн Шафа-купе серії «Стандарт 1» Фенікс Шафа-купе серії «Стандарт 1» Фенікс ціна 3289 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ патинований" (2350х900-2400х450 мм) ціна 4225 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал Фотодрук" (2100х900-2400х600 мм) ціна 3950 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал Фотодрук" (2350х900-2400х450 мм) ціна 3975 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал Фотодрук" (2350х900-2400х600 мм) ціна 4200 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ" (2100х900-2400х450 мм) ціна 3600 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ" (2100х900-2400х600 мм) ціна 3825 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ" (2350х900-2400х450 мм) ціна 3825 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ патинований" (2350х900-2400х600 мм) ціна 4450 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ" (2350х900-2400х600 мм) ціна 4050 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ патинований" (2100х900-2400х450 мм) ціна 3950 грн Шафа-купе Шафа-купе "Універсал МДФ патинований" (2100х900-2400х600 мм) ціна 4175 грн Шафа-купе серії «Люкс 3» Фенікс Шафа-купе серії «Люкс 3» Фенікс ціна 5834 грн
Сторінки: 1 2345 >>

Шафи купе Львів інтернет магазин 

  Інтернет-магазин «Mekko», головний офіс якого знаходиться в місті Львів, пропонує якісні, стильні, сучасні шафи-купе за доступними цінами. Шафа-купе – це чудовий вибір, якщо ви прагнете максимально оптимально використати площу Вашого помешкання та створити атмосферу стилю, затишку і комфорту. Сучасні шафи-купе Львів повинні відповідати чотирьом основним критеріям: вмістимість, лаконічний дизайн, зручність у використанні та довговічність.

     Перш ніж купувати шафу-купе, варто визначити, який вид шафи-купе найкраще підійде для Вашого приміщення, житла: корпусна, вбудована, кутова, шафа з боковою частиною або шафа з відкритими відділеннями та секціями. Одним із критеріїв, який поєднує всі ці види шаф-купе, є розсувні двері, що значно економлять корисну площу та, при наклеюванні на них дзеркал, візуально її збільшують. Якщо коротко, то кожний з вищевказаних видів можна охарактеризувати наступним чином: корпусна шафа – це окремо стояча шафа, що має верхню та нижню панелі, задню та бокові стінки і внутрішнє наповнення; вбудована шафа-купе монтується у ніші, де місце бокових панелей займають стіни, а роль верхніх та нижніх панелей відіграють стеля та підлога; надзвичайною популярною є кутова шафа-купе Львів, оскільки дозволяє використовувати будь-який вільний кут вашої оселі чи приміщення; шафа-купе з боковою частиною економить простір кімнати, оскільки з однієї сторони шафи-купе роль бокової частини відіграє стіна, а з іншої монтується звичайна бокова частина шафи-купе; шафа з відкритими відділеннями та секціями передбачає окремі відкриті елементи для зберігання різних дрібних речей та декоративних предметів. Не варто, також, економити на якості кріплень та фурнітури, адже саме вони будуть відповідати за надійність, беззвучність та термін служби вашої шафи-купе.  Загалом, шафа-купе вже давно стала невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Будь-які зміни – це на краще. Прагнучи оновити своє життя, варто подумати про створення нової обстановки в оселі, адже, все що нас оточує має неймовірний вплив на його якість, стабільність, добробут тощо. Шафа-купе фірми «Mekko» стане чудовим початком позитивних змін: ви зможете впорядкувати всі свої речі, використовуючи максимальну вмістимість шафи-купе; не турбуватись про незначну площу квартири, адже дзеркала на дверях шафи-купе її візуально збільшать; просто насолоджуватись порядок в квартирі, знаючи, що все на своїх місцях.  Саме шафи-купе у місті Львів фірми «Mekko» відповідають усім цим вимогам та вносять особливу «родзинку» в дизайн будь-якого житла.

 Шафи-купе


Шафи-купе беруть свій початок з середини ХХ сторіччя, вперше з'явившись на американському ринку. Трохи пізніше про них вже знали у всьому світі. Але в нас вони з'явилися відносно недавно. Ще буквально декілька років назад купити шафу-купе могли тільки заможні люди, і вони дійсно вважались розкішшю. На сьогоднішній день шафу-купе можна зустріти крізь, де б ви не знаходились – в магазинах, в офісах, вдома в друзів і т.д.

Свою популярність шафи-купе завоювали завдяки своїй функціональності, практичності та комфорту, якими вона забезпечує. Існує безліч видів, які відрізняються між собою формами, дизайнами, розмірами, внутрішнім наповненням і т.д. І якщо ви хочете, щоб ваша шафа-купе дійсно була для вас корисною, то перед покупкою вам слід з точністю проаналізувати, де саме вона буде встановлена і які функції повинна виконувати.

Як обрати шафу-купе?

В першу чергу, потрібно визначитись з приміщенням. Так як є шафи-купе, які розраховані для використання вдома, а є ті, які розраховані для експлуатації, наприклад, в офісі. Вони мають різні так звані «начинки», тобто розміщення поличок та різних внутрішніх секцій. Якщо шафа-купе має стояти вдома, вона повинна бути більше розрахована для повішання та складання одягу та інших домашніх речей. Якщо ж ви її хочете ставити в офісі, то в такому випадку вона повинна бути розрахована для зберігання різної документації.

Після того, слід проаналізувати Вашу площу і визначитись безпосередньо з місцем встановлення. Від цього залежить, який тип шафи вам більше всього підійде – стандартна шафа-купе, кутова шафа-купе чи вмонтована в стіну.

Зручності додає також можливість виконання шафи-купе під замовлення. Ви можете замовити шафу-купе будь-яких розмірів, форм та внутрішньої комплектації. Крім того, можливе замовлення і оформлення фасадів – глухих фасадів чи фасадів з дзеркалами. Також, можна прикрашати дзеркала різними візерунками, малюнками або навіть фотографіями.

У виробництві шаф-купе використовують такі матеріали, як натуральне дерево, ДСП та МДФ. Вони чудово підходять для їх виробництва завдяки високій якості, міцності та довговічності.

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент шаф-купе вітчизняного та закордонного виробництва, завдяки чому ви зможете купити шафу-купе у Львові, в Чернівцях, в Луцьку, в Івано-Франківську, в Тернополі, в Хмельницькому, в Ужгороді, і в інших містах України.

Давайте розглянемо по окремості варіанти розміщення шафи-купе в різних видах інтер'єру.


  •     Шафа-купе у вітальню. Вітальня – це, напевно, одна з найголовніших частин будь-якого інтер'єру. Це чудове місце для комфортного відпочинку. Крім цього, саме у вітальні ми приймаємо наших гостей. Останнім часом у вітальнях досить рідко можна зустріти звичайні серванти, які користувались великою популярністю у минулому сторіччі. А от шафи-купе встановлюються все частіше, в яких зберігають різні речі домашнього побуту – посуд, книги, різну техніку, фотографії, одяг, білизну та ін. Якщо ви хочете купити шафу-купе у вітальню, вам слід розрахувати, що саме і в якій кількості буде в ній зберігатись. Саме від цього залежить, який розмір шафи вам слід обрати і яке створити секційне наповнення. Звичайно, слід враховувати зовнішній вигляд шафи-купе. Вона повинна гармонічно доповнювати інтер'єр вітальні. Сучасне виробництво пропонує величезну кількість дизайнерських рішень для шаф-купе. В нашому інтернет магазині представлені шафи-купе, виконані у класичному, сучасному стилях, у стилі hi-tech та мінімалізм. Кожен зможе обрати потрібний варіант. У вас є можливість обрати потрібний тип фасадів, який буде актуально підходити для інтер'єру вітальні. Крім того, є можливість вибрати кількість фасадів – ви можете купити двохдверну, трьохдверну чи чотирьохдверну шафу-купе. Якщо ви хочете замовити шафу-купе для вітальні – зверніться до наших кваліфікованих менеджерів, які проконсультують вас та нададуть потрібні поради по вибору.


  •     Шафа-купе у передпокій. Передпокій часто називають «обличчям» оселі. І дійсно! Коли до нас проходять в гості, перше місце, куди вони потрапляють – це передпокій. Тому дуже важливо, щоб він мав яскравий та привабливий зовнішній вигляд, і забезпечував високим рівнем комфорту та практичності. Якщо ваш передпокій є маленьким по площі, то звичайно вам слід обрати такі меблі, як вішак, дзеркало, тумбу для взуття та невеликий комод. Якщо ж він є просторим, то найкращим рішенням буде купити шафу-купе у передпокій. Краще всього для передпокою обирати шафу з дзеркальними фасадами. Вони значно розширять інтер'єр, і доповнять його вишуканістю та граціозністю. Для вибору внутрішнього наповнення вам слід врахувати, що основними речами, які будуть в ньому розміщуватись – це одяг. Тому важливо, щоб в шафі була простора секція для верхнього одягу, секція для складання взуття, і, звичайно, секція для комфортного зберігання сумок, капелюхів, парасоль та інших речей як ваших, так і гостей. Якщо ви вирішили купити шафу-купе для передпокою під замовлення, ви можете також обладнати її освітленням. Це додасть додаткової зручності. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш передпокій мав чудовий презентабельний зовнішній вигляд і був функціональним та практичним – то вибір шафи-купе буде достойним рішенням.


  •     Шафа-купе у спальню. Спальня – це найінтимніша частина нашого інтер'єру. Це місце, де ми можемо повноцінно розслабитись та відпочити. Тому слід задуматись над тим, як зробити спальню комфортною, практичною та функціональною. І знову нам на допомогу приходить шафа-купе. Вона здатна не тільки розмістити всі необхідні речі, а й надати спальні вишуканого та гармонійного зовнішнього вигляду. Перед тим, як купити шафу-купе у спальню, в першу чергу слід визначити місце її розташування. Ви можете замовити як стандартну, так і кутову шафу-купе. Все залежить від планування вашої спальні та ваших потреб. Завдяки великому асортименту дизайнерських та експлуатаційних рішень для шаф-купе, які представлені в нашому інтернет магазині, ви однозначно підберете потрібний варіант. Для спальні чудовим рішенням буде використання дзеркальних фасадів, які візуально розширять інтер'єр. Крім того, шафа-купе допоможе вам комфортно розмістити всі ваші речі – білизну, одяг, різні декоративні елементи та ін.

 

  •     Шафа-купе в дитячу кімнату. Дитяча кімната – це світ постійного безладу. Це місце – де дитина грається, відпочиває, знову грається і т.д. Якщо це кімната хлопчика – звичайно, по всій спальні розсипані іграшкові солдатики, машинки та пістолети. Якщо в кімнаті проживає дівчинка – це величезна кількість ляльок, м'яких іграшок та домиків для них. Тому слід задуматись над придбанням функціональних меблів, які б могли допомогти зробити в кімнаті порядок. Чудове рішення цієї проблеми – купити шафу-купе в дитячу кімнату. Шафа-купе здатна комфортно зберігати всі дитячі речі – іграшки, одяг, білизну та ін. Крім того, обравши її, ви зекономити значну частину площі, адже це одна з головних задач шаф-купе. Багатий вибір, який представлений в нашому інтернет магазині, дозволить вам обрати потрібну модель, або ж, якщо вам потрібні додаткові функції чи нестандартні розміри, ми завжди зможемо зробити шафу-купе в дитячу кімнату під замовлення. Крім того, вона зробить інтер'єр дитячої більш вишуканим, граціозним та привабливим. Обравши шафу-купе, ви створите максимальний комфорт як для себе, так і для вашої дитини.


  •     Шафа-купе в офіс. Якщо ви є діловою людиною, то вам часто приходиться мати справу з постійними діловими зустрічами та переговорами, підписаннями документів та їх зберігання. Тому вам, як нікому іншому, потрібні функціональні меблі, які б змогли підтримувати у вашому кабінеті порядок. Для цього вам варто купити шафу-купе в кабінет. Вона допоможе вам комфортно зберігати всю вашу документацію, папки та інші необхідні вам речі. В якості внутрішнього наповнення вам вистачить однієї невеликої секції для зберігання верхнього одягу, а решту частини шафи слід обладнати секціям зі зручними поличками. Також, обравши для вашого офісу шафу-купе, ви однозначно доповните його вишуканим та неординарним зовнішнім виглядом. Наш інтернет магазин пропонує вашій увазі величезний асортимент шаф-купе, тому вам буде легко знайти потрібний варіант. Додатковою та значною перевагою є можливість зробити шафу-купе для кабінету під замовлення. Ви зможете замовити необхідні розміри, колір фасадів, а також вид фасадів (глухі чи з дзеркалами). Якщо вас цікавлять шафи-купе, то скоріше всього вас цікавлять і ціни на них. Сучасні виробники шаф-купе створюють надзвичайно велику кількість різних моделей, які відрізняються між собою як по дизайну, так і по ціні. На сьогоднішній день прийнято розподіляти шафи на три цінові категорії:


Цінові категорії шаф-купе.

  •     Економ-клас. Шафи-купе, які відносяться до цієї категорії, переважно виготовляються в стандартних розмірах, і рідко коли їх можна зробити під замовлення. Матеріалом, з якого їх виконують, є ДСП. Цей матеріал є достатньо міцний та довговічний. Тим більше, з допомогою спеціального покриття, він легко може імітувати натуральне дерево. Великий асортимент дозволяє вибрати шафу цієї категорії для любого типу приміщення та інтер'єру.


  •     Престиж-клас. Шафи-купе, які відносяться до цієї категорії, є значно якіснішими та більш функціональними, ніж попередні. В якості матеріалу у виробництві використовуються ДСП та МДФ. Перевагою цих шаф є можливість виконання під індивідуальні замовлення як по розмірам, так і по внутрішньому наповненню. Також вони можуть оснащуватися дзеркалами, які допомагають створити в інтер'єрі комфортну та вишукану атмосферу, і візуально збільшити площу приміщення.


  •     Клас Люкс. Шафи-купе цієї категорії переважно виконуються з натурального дерева, що робить їх екологічнішими, якіснішими та довговічнішими. Вони мають значно більше переваг – можливість виготовлення шафи-купе під замовлення, додавання дзеркал, можливість оснащення освітленням. Ці шафи здатні створити в інтер'єрі максимальний рівень комфорту, затишку, гармонійності та вишуканості.
Наш інтернет магазин Мекко пропонує вам купити шафу-купе у Львові, в Чернівцях, в Рівному, в Тернополі, в Івано-Франківську, в Ужгороді, в Луцьку та в інших містах України. Якщо вам потрібна консультація та допомога, наші кваліфіковані менеджери завжди зможуть відповісти на всі ваші запитання і проконсультують стосовно вибору. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію від відомих вітчизняних та закордонних виробників.

     Завітайте в інтернет-магазин фірми «Mekko», меблів які можна купити в місті Львів, Київ, Тернопіль, Харків, Полтава, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Черкаси, Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Чернігів, Суми, Кіровоград, Ужгород, Чернівці, Одеса, Запоріжжя, Кривий-Ріг, Дніпропетровськ, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Херсон, Миколаїв, Умань, Кременчук, Мелітополь, Нікополь, Білгород-Дністровський, Ізюм, Ніжин, Артемівськ, Могилів-Подільський, Біла Церква, Калинівка, Обухів, Першотравенськ, Куп’янськ, Сєвєродонецьк, Бердянськ, Кузнецовськ, Краматорськ, Дубно, Южноукраїнськ, Боярка, Славута, Новоград-Волинський, Нововолинськ, Ізмаїл, Бердичів, Чугуїв, Токмак, Котовськ, Миргород, Калуш, Дрогобич, Лисичанськ, Слов’янськ, Ковель, Коломия, Шепетівка, Фастів, Костопіль, Славутич, Хмільник, Золотоноша, Стрий, Червоноград, Самбір, Старокостянтинів, Васильків, Каховка, Жмеринка, Бровари, Первомайськ, Сміла, Дніпродзержинськ, Орджонікідзе, Яремче, Трускавець, Лозова, Прилуки, Павлоград, Новомосковськ, Комсомольськ, Енергодар, Володимир-Волинський, Маріуполь, Буковель, Хуст, Сарни, Тернівка, Балаклія, Чортків, Красилів, Надвірна, Бориспіль, Коростень, Новий Розділ, Буча, Ірпінь, Світловодськ, Нова Каховка, Марганець, Новояворівськ, Первомайський, Глухів, Борислав, Южне, Вознесенськ, Нетішин, Лубни, Синельникове, Вишневе, Іллічівськ, Шостка, Ромни, Жовті Води, Охтирка, Олександрія, Конотоп, і ін. та оберіть свою шафу-купе.

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати